Vítejte na eshopu ARTA Music cz en
Průvodce nákupem O platební kartě Vaše objednávky ke_stazeni Registrační údaje

Nákupní řád:
1. Každá přijatá online objednávka je závazná, storno objednávky je možné poslat emailem na adresu distribuce@arta.cz do 12 hodin od objednání.
2. Podáním objednávky potvrzujete souhlas s tímto nákupním řádem a zároveň s dodacími, platebními a reklamačními podmínkami nakupovaných výrobků.
3. Používáním internetového obchodu www.arta.cz souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech. Pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána v tomto dokumentu. Dojde-li v budoucnosti k jejich změně, budou detaily nových pravidel na těchto stránkách publikovány, takže budete mít možnost se o nich dozvědět.
4. Ceny uvedené u jednotlivých titulů jsou uváděny včetně DPH a jsou konečné.
5. V ceně zboží není započteno balné a dopravné.

Dostupnost zboží: 

1. Na skladě máme přibližně 90% z nabízených titulů. Vyhrazujeme si právo na možnost nesplnění všech požadavků ze strany zákazníků, v případě, že opakovaně neobdržíme objednaný titul od vydavatele, budeme vás kontaktovat a dohodneme optimální řešení.
2. V případě, že si objednáte tituly od různých vydavatelů, snažíme se je expedovat v jedné zásilce. Někdy to však není možné dodržet, a proto si vyhrazujeme právo na poslání neúplné či dílčí zásilky. Činíme tak výjimečně a téměř vždy na základě dohody se zákazníkem.

Ochrana soukromí:
Ochrana soukromí je zaručena. Osobní údaje, které nám poskytnete, použijeme pouze k účelům souvisejícím se službami internetového obchodu. Nebudou poskytnuty žádné třetí osobě, pokud to bezprostředně nesouvisí s vyřízením objednávek. Na vaši písemnou žádost budou všechna data z naší databáze odstraněna.

Platby:
1. Platební kartou.
2. Převodem na náš účet. 
3. Dobírkou (pouze v ČR).

Zasílání zboží:
Standardní doba expedice objednávek je 2-60 pracovních dnů.
Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty. 

Odstoupení od smlouvy:
V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Výrobek vrácený v rámci této záruky zpět na naši adresu, musí být v původním nepoškozeném obalu, nesmí být použitý, musí být nepoškozený, kompletní a s dokladem o koupi. (Neposílejte na dobírku). Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme složenkou nebo převodem na Váš účet a to nejpozději do 10 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. Prodejce nevrací částku za balné a poštovné. V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

Reklamace:
Kupující je povinen dodané zboží ihned zkontrolovat bez zbytečného odkladu a o případných zjištěných závadách informovat prodávajícího nejpozději do 3 dnů od převzetí a to písemnou formou.
1. Reklamaci můžete uplatnit u provozovatele internetového obchodu těmito způsoby:
a) e-mailem na adresu: distribuce@arta.cz
b) písemně poštou na adresu : Studio Svengali s.r.o., Spolupráce 4, 140 00 Praha 4 

2. Reklamace musí obsahovat následující údaje:
a) číslo prodejního dokladu
b) popis zjištěných závad

3. V případě zjištění výrobní vady nebo záměny titulů, bude zboží vyměněno, či vrácena peněžní částka. Prodávající rozhodne o reklamaci nejpozději do tří pracovních dnů a vyrozumí kupujícího elektronickou poštou či telefonicky, pokud se s kupujícím nedohodne jinak.

4. Vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce.

Vyřizování reklamací se řídí následujícími právními normami:
Zákon 136/2000 Sb., kterým se mění zákon č. 40/1964 Sb., OZ ve znění pozdějších předpisů, OZ Odd. IV. - Zvláštní ustanovení o prodeji zboží v obchodě.

 

Prodávající:
Studio Svengali s.r.o.
Spolupráce 4/1256
Praha 4 140 00
ICO 27380874
T:602 650 735 

© Studio Svengali, květen 2024
coded by rhaken.net