Vítejte na eshopu ARTA Music cz en
Průvodce nákupem O platební kartě Vaše objednávky ke_stazeni Registrační údaje

Proč platit kartou v našem obchodě?
– Na rozdíl od dobírky je platba kartou bez poplatku.
– V okamžiku přebírání zboží u sebe nemusíte mít hotovost.
– Podporujeme všechny karty MasterCard a VISA (to znamená včetně Maestro a VISA Electron).
– Platby splňují požadavky na nejpřísnější bezpečnostní standardy (3D Secure)

Více k bezpečnosti plateb
Náš obchod využívá platební bránu společnosti Global Payments Europe, kterou u nás technicky zajišťuje její česká pobočka. Tato brána umožňuje obchodníkům a prodejcům přijímat bankovní karty MasterCard a VISA při on-line transakcích. Mezinárodní asociace zavedly standard nazvaný 3-D Secure pro jedinečnou identifikaci všech stran zapojených do on-line transakce. Toto vytváří úzké spojení mezi vydavatelskou bankou a držitelem karty na jedné straně a obchodníkem a zúčtovací bankou na straně druhé. Bezpečnost systému GP webpay je posílena používáním digitálního podpisu všech dat přenášených mezi platební bránou a on-line obchodem.

Hlavní výhodou platební brány je výrazné zvýšení bezpečnosti transakcí z hlediska všech zapojených stran – držitele karty, obchodníka, vydavatelské banky a zúčtovací banky.

Jak to funguje
Systém GP webpay je rychlý a bezpečný pro všechny zúčastněné strany. Držitel karty nakupuje v internetovém obchodě a požaduje platbu platební kartou. Požadavek na provedení platby je předán obchodníkem systému GP webpay. Následně držitel karty vyplní údaje o platební kartě a potvrdí požadavek k provedení platby. Systém GP webpay provede ověření držitele karty za použití standardu 3-D Secure. Pokud výsledek ověření povoluje pokračovat v procesu platby, GP webpay zašle požadavek na autorizaci transakce. V případě, že výsledek ověření nepovoluje pokračovat, proces platby je zastaven. Požadavek na autorizaci je zúčtovací bankou předán mezibankovními sítěmi vydavateli karty. Vydavatelská banka provede autorizaci transakce a výsledek předá zpět systému GP webpay. Systém GP webpay doručí výsledek platby zpět do internetového obchodu, který výsledek transakce zobrazí držiteli karty.

Co znamená 3-D Secure?
3-D Secure je mechanismus ověření držitele karty. Každá karta zadaná do platební brány je kontrolována příslušnou asociací MasterCard nebo VISA. Kontroluje se, zda je pro kartu požadováno ověření držitele karty, či nikoliv. V případě požadavku ověření je držitel přesměrován na systém vydavatelské banky, kde potvrdí svoji identitu (heslo, e-PIN, nebo jinou tajnou informaci, sdílenou s vydavatelem karty). Výsledek ověření je předán zpět do platební brány.

© Studio Svengali, květen 2024
coded by rhaken.net